Понедельник, 22 апреля 2019

Редакційна команда збільшується

Опубликовано в АКТУАЛЬНО Понедельник, 01 августа 2016 16:56
  До нашого редакцийного колективу приєднався блогер. У першу чергу звернемо увагу на те, що В'ячеслав має фахові знання у сфері правоохоронної діяльності. Крім того він довгий час працював у органах МВС Житомирської області на різних посадах,у тому числі і на керівних. В звязку з чим, він має можливість донести усю інформацію з середини нині реформованої поліції.
  В'ячеслав порядна людина, яка виховує дитину.
  Бажає продовжувати викривати негідників у правоохоронних органах, проводячі журналістські розслідування, та викривати зловмисників, яких не має можливостей викрити горе-реформована поліція. Має власну думку щодо процесів, які проходять у МВС, та пропонує альтернативний погляд, який відрізняється від шаблонних постів міністра МВС Арсена Авакова.
   У найближчий час Вас чекає ще більше ретельних аналітичних думок, щодо реформування міліції у поліцію. Ще більше спостережень та інформації від колишніх працівників, та ви зможете самостійно скласти свою власну думку щодо тих негативних наслідків, що призводять до сплеску кримінальної активності та збільшення кримінальних діянь у нашій країні. Наша редакція ретельно готує матеріали, та не їде на поводу у популістів, які виправдовують невмілі кроки горе-реформаторів.
   Наша редакція пропонує Вам складати своє персональне уявлення про реформу поліції, спираючись тільки на факти, та намагатися відрізнятися від загалу "активістів", які не маючи дійсної уяви щодо сутності реформ, намагаються викривити негатвині наслідки реформ, надавши їм ореол здобутків та позитивних явищ. Однак на даний час, є тільки негативні явища, на які необхідно звертати увагу, для подолання кризи у проведених реформах!
 
  
Box Title
Заруцький Вячеслав Тадеушевич - 36 років.
Сімейний стан – одружений, є донька. Мешкає - м. Житомир.
Військова служба – 2000-2002 ЦДСЕН ЗС України, м. Київ, командир відділення, старший сержант запасу.
Освіта – вища юридична – Харківський національний університет внутрішніх справ (диплом з відзнакою) 2002-2006; додаткова освіта – Житомирський агротехнічний коледж (диплом з відзнакою) 1995-1999.
Місця роботи - 2006 – 2014 р.р. УМВС України в Житомирській області – Управління по боротьбі з організованою злочинністю (від оперуповноваженого до старшого оперуповноваженого в особливо важливих справах), начальник відділу (галузевої служби області) по боротьбі з торгівлею людьми.
 
     
  Головний редактор
Манохін Андрій

Шаблоны

 

Уважение правды и право общества знать правду - первоочередной долг нашего СМИ

@Shablonu


RT @Oleg_Lark: Субботний Бурак Еды много не бывает. Бывает мало времени https://t.co/HQjUkcVoJS

RT @leiurusbite: Советую посмотреть!🤔 Цепная реакция, синхронизированная с "Вальсом цветов" Чайковского Пользователь YouTube DoodleChaos си…

Рассылка

Подпишитесь и начните думать иначе